28 maja 2017

O nas

Na rynku automatyki, jako firma Satchwell Polska Warszawa sp. z o.o. działamy od 2002 roku. Początek działalności firmy wiązał się z wytwarzaniem systemów sterowania wentylacji, klimatyzacji i ciepłownictwa (HVAC) w oparciu o urządzenia jednego z wiodących wówczas producentów – brytyjskiej firmy Satchwell. Stopniowo, wraz ze zmianami na rynku poszerzyliśmy ofertę o rozwiązania kolejnych producentów, kierując ją jednocześnie do szerszego grona odbiorców.

Dziś realizujemy kompleksowe systemy automatyki dla budynków użyteczności publicznej, przemysłu oraz domów jednorodzinnych. Projektujemy, prefabrykujemy, wdrażamy i serwisujemy układy sterowania i systemy BMS oparte na rozwiązaniach takich producentów, jak Delta Controls, Distech Controls, Carel, Eliwell (grupa Schneider Electric), Wonderware, Microsys oraz – dla systemów domów inteligentnych – Ampio, Grenton i Nexwell.

Świadczymy także usługi z zakresu prefabrykacji szaf i rozdzielnic zasilająco-sterowniczych, pomiarów elektrycznych.

Prowadzimy sprzedaż elementów automatyki, takich jak czujniki temperatury, wilgotności, ciśnienia, zawory, siłowniki do zaworów i przepustnic, sterowniki DDC/PLC.

Działamy w rejonie Warszawy i Suwałk, aczkolwiek przyjmujemy także interesujące zlecenia z całego kraju.

Dlaczego my?

15 lat doświadczenia
Doświadczeni inżynierowie, którzy znają się na rzeczy

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji układów automatyki dla systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych i systemów zarządzania budynkami.

Dostosowujemy układy sterowania do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika.

  • 15 lat w branży automatyki

  • Indywidualne podejście do potrzeb klienta

Go to Automatyka HVAC

Automatyka HVAC

Go to Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa

Go to Systemy domu inteligentnego

Systemy domu inteligentnego

Certyfikaty

Udokumentowane szkolenia